• Telefon : 49 542 180

Tanáraink és munkatársaink

Jakab Dénes
igazgató

Bukta Márta
igazgató h.
Poórné Aranyosi Amália
igazgató h.
Vass Mátyás
igazgató h.
Páricsi Tamás
gyakorlati oktatás-vezető
Tanári névsor
Név Szak/végzettség/munkakör
Balázs Anikó szociológia
Baloghné Szerencsi Éva magyar-történelem
Barczi Zsolt szakoktató
Bartók István műszaki szakoktató
Bazsóné Marossy Rita biológia-kémia
Borsós Géza mérés és automatizálás mérnök
Bozsik Imre szakoktató
Bukta Márta matematika-fizika
Csapó Noémi média, könyvtár, történelem
Dán Krisztina magyar nyelv és irodalom, német
Ducsai Zoltán testnevelés, matematika
Fekete Norbert magyar nyelv és irodalom
Gyetvainé Szabad Dóra angol
Herczegné Szabó Anita matematika-földrajz
Himer Zsuzsanna könnyűipari mérnök, szakoktató
Jakab Dénes informatika
Jakab Kinga matematika-fizika
Józsa Ibolya angol, közgazdaság
Kalotai Hajnalka ügyvitel-kommunikáció
Kavicsánszki Mihály mérnöktanár
Képes Judit magyar nyelv és irodalom, angol
Kiss Béla műszaki szakoktató
Kiss Éva történelem, etika
Kiss Gergely műszaki szakoktató
Kiss Katalin magyar nyelv és irodalom
Koncsik Viktor számítástechnika
Kovács István villamosipari műszaki tanár
Kóródi Dávid gépészmérnök, mérnöktanár
Kulik Erika angol
Ladányi-Tarnóczi Enikő angol
Losonczi Levente gépészmérnök
Magineczné Lukács Enikő magyar, gyors- és gépírás
Mágocs-Bahur Béla gépészmérnök, mérnöktanár
Mátyus Vince szakoktató
Mészáros Attila műszaki oktató
Molnár László szakoktató
Molnár Zsuzsa földrajz, testnevelés, gyógytestnevelés
Molnárné Czaga Tímea német-francia
Molnárné Garadnai Nóra magyar, gyors- és gépírás
Murvai Erzsébet angol, magyar nyelv és irodalom
Nagy Endre szakoktató
Nagy Róbert szakoktató
Nagy Tibor általános gépész üzemmérnök
Orosz István szakoktató
Pálinkás Rita angol
Páricsi Tamás villamosmérnök, szakoktató
Pázmándi Henriett magyar-történelem
Petruska Zoltán testnevelés, műszaki szakoktató
Poórné Aranyosi Amália biológia-fizika
Rakusz Éva testnevelés
Rácz Gyula műszaki szakoktató
Rémiás Róbert testnevelés
Réti József testnevelés, természetismeret
Sipos Gábor informatika, műszaki szakoktató
Szabó István történelem, közgazdaság
Szekeres Milán szakoktató
Szentpéteri Mónika informatika, ügyvitel
Szlávik Tibor informatika, elektrotechnika tanár
Sztojev-Angelov Ilona egészségügyi oktató
Takács Benjámin automatizálási üzemmérnök
Terpák László gépészmérnök, mérnöktanár
Timkó Béla műszaki szakoktató
Tóth Zoltán műszaki szakoktató
Török István gépészmérnök
Vajnárovits Mihály testnevelés
Varga Viktória német-matematika
Vargáné Takács Judit matematika, közgazdaság
Vasas Zsolt gépészmérnök
Vass Mátyás automatizálási műszaki tanár
Váradi Andrea pszichológia
Veres András gépkarbantartó-javító technikus
Veres Attila angol
Wágner Judit történelem, földrajz, közgazdaság
Zelei Attila Péter gépészmérnök, műszaki szakoktató
Zsóriné Mezei Anita matematika
Név Munkakör
Bákai Mihályné ügyintéző
Dobosné Kövesi Ilona adminisztrátor
Elekesné Danka Gyöngyi műszaki ügyintéző
Földváriné Tóth Annamária iskolatitkár
Kovács Gabriella gyógypedagógus
Horváth Józsefné gazdasági ügyintéző
Koháriné Szabó Krisztina iskolai raktáros
Kovács Polyák Anetta iskolapszichológus
Luczi István pedellus
Nagy Izabella ifjúsági szakvédőnő
Pécsi Ilona Nelli ügyintéző
Szabó Józsefné portás
Kurucz Attila karbantartó
Tóth Zoltán karbantartó
Kormosné Farkas Etelka takarító
Bana Szilvia takarító
Lengyel Lászlóné takarító
Pozsáné Szalóczi Erzsébet takarító